KVA ontvangt steun uit Meerlandenfonds

AMSTELVEEN – Korfbalvereniging Amstelveen (KVA) heeft van het Meerlandenfonds een cheque ter waarde van 600 euro ontvangen. Uit handen van wethouder Rob Ellermeijer ontving penningmeester Eric Koning de cheque die ten goede zal komen aan de vrijwilligers van de vereniging.

Het Meerlandenfonds steunt al ruim tien jaar initiatieven die bijdragen aan een mooie en duurzame samenleving. In totaal waren er dit jaar 213 aanmeldingen uit twaalf verschillende gemeenten. Uiteindelijk werden er 116 beloond met een financiële bijdrage of steun in natura. Onder de winnaars bevond zich dus ook KVA.

Penningmeester Eric Koning: “Het is natuurlijk een moeilijke tijd en zeker om onze vrijwilligers te bedanken. De jaarlijkse barbecue zit er nu niet in. Ook is het financieel natuurlijk een onzekere situatie. Deze bijdrage van het Meerlandenfonds is echt een steuntje in de rug voor onze en zo kunnen we onze vrijwilligers toch een mooie geste doen.”